Home / Zwroty

W celu zwrócenia zakupionego towaru Klient powinien w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki poinformować Sprzedawcę o chęci zwrotu zakupu (proszę nie czekać na odpowiedź, skontaktujemy się z Państwem jak dotrze do nas zwrot). Przykładowy formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj. Oświadczenie można przesłać przykładowo pocztą elektroniczną na adres office@larondebrand.com, wpisując w temacie wiadomości “Zwrot”.

Następnie w przeciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy sprzedaży Klient zobowiązany jest odesłać zakupiony towar wraz z dowodem zakupu lub formularzem odstąpienia od umowy na adres:

La Ronde

ul. Kopernika 17

81-846 Sopot

Zwrot pieniędzy nastąpi w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zwracanego towaru.

O chęci złożenia reklamacji Klient może poinformować Sprzedawcę w dowolnej formie, przykładowo za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając oświadczenie na adres office@larondebrand.com, w temacie wiadomości prosimy o wpisanie słowa “Reklamacja”. Przykładowy formularz znajduje się tutaj.

Reklamowany towar wraz z wydrukowanym oświadczeniem należy przesłać na adres:

La Ronde

ul. Kopernika 17

81-846 Sopot

Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru Klient zostanie poinformowany drogą mailową.

Back to Top
Added to cart
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Return to Shop