Home / Nasze Stylistki

Olivia Kijo

 

Jedna z najciekawszych polskich stylistek, z wykształcenia architektka. Współpracuje z wieloma polskimi markami przy sesjach zdjęciowych i kreowaniu wizerunku. Stylizacje, w których prezentowała się na Fashion Week’ach zostały opublikowane w takich magazynach jak: Vogue Paris, Vogue Italia, Harper’s Bazaar Australia i Elle UK.

Olivia odgrywa niezwykle ważną rolę w La Rondé. Czuwa nad każdą kampanią i sesją zdjęciową, dbając nie tylko o idealnie dobrane stylizacje, ale również o najdrobniejsze detale. Jej wszechstronność, skrupulatność i profesjonalne podejście do pracy są czymś absolutnie bezcennym.

Jestem Kasia, Kasia Szymków

 

Blogerka, influencenka modowa. Znana ze swojego zamiłowania do minimalizmu. Od lat inspiruje obserwatorów swoim wyszukanym i eleganckim stylem. Nie skupia się na ciągłym podążaniu za trendami, lecz na klasycznych i ponadczasowych stylizacjach.

Na co dzień Kasia dba o to, aby do asortymentu La Rondé trafiały unikatowe ubrania, które nie tylko będą cieszyć oko, ale też posłużą Wam na lata. Weryfikuje jakość materiałów i daje nam cenne wskazówki dotyczące ewentualnych poprawek. Dzięki niej najpiękniejsze rzeczy z drugiej ręki, trafiają do Waszej garderoby.

Back to Top
Added to cart
Shopping Cart
Close

Brak produktów w koszyku.

Return to Shop